Olle Nordberg oljemålning

194601

NORDBERG, Olle (1905-1986): På gårdsplanen, signerad Olle Nordberg, olja på pannå, 38x46 cm

Konst, Måleri

Rum 13

Olle Nordberg oljemålning

Budhistorik (8 bud)
836819
1 900
837945
1 800
836819
1 700
837944
1 600
836819

Slutpris SEK:
1 900
186 EUR, 217 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.