Litografier 2 st

194598

LITOGRAFIER, 2 st, ut mappen "Lito 30" 1945 1975,litografier tryckta från sten hos Rolf Jansson lito, signerade och numrerade 53/350, rammåt 43x5341x52 cm vardera
Bestående av ; Sven Erixson: Skidutflykt, Stellan Mörner: Vision,

Konst

Fack 11

Litografier 2 st

Budhistorik (10 bud)
837311
750
838604
700
837311
650
838603
600
837311
550

Slutpris SEK:
750
76 EUR, 86 USD
Utropspris SEK:
1 800

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.