Figurin katt Lisa Larson

194597

FIGURIN, "Moses", i form av en katt, Lisa Larson, Gustavsberg, signerad och daterad Lisa L. K-Studion Gustavsberg Sweden, höjd 15, längd 31 cm

Keramik/Porslin

Monter 28

Figurin katt Lisa Larson

Budhistorik (16 bud)
838918
838889
838894
838889
1 900
838849
1 800

Slutpris SEK:
215 EUR, 251 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.