Matgrupp rokokostil

194592

MATGRUPP, 13 dlr, 1900-talets första hälft, rokokostil, betsad ek, 2 karmstolar, bestående av 8 stolar, matbord, sideboard, bord, matbordets mått höjd 80, 109x140 (utdragsskivor vardera 55), sideboardets mått höjd 98, 170x56 cm

Bruksslitage

Rum 7

Matgrupp rokokostil

Budhistorik (10 bud)
840002
5 000
839125
4 800
840001
4 600
839125
4 400
840000
4 200

Slutpris SEK:
5 000
504 EUR, 572 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.