Spegel sengustaviansk

194590

SPEGEL, sengustaviansk, skuren dekor, förgylld, fasettslipat glas, dekor av figurscener i akvarell, 180x74 cm

Smärre sprickor, senare glas

Speglar

Rum 4

Spegel sengustaviansk

Budhistorik (19 bud)
838974
8 400
838288
8 200
838973
8 000
838288
7 200
838970
7 000

Slutpris SEK:
8 400
821 EUR, 960 USD
Utropspris SEK:
7 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.