Uno Vallman oljemålning

194589

VALLMAN, Uno (född 1913): Landskap, signerad och daterad Uno Vallman 1961, olja på pannå, 65x53 cm

Konst, Måleri

Rum 1

Uno Vallman oljemålning

Budhistorik (8 bud)
837326
839067
837326
837626
1 900
837326
1 800

Slutpris SEK:
215 EUR, 251 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.