Bordsuppsats i rokokostil

194587

BORDSUPPSATS/SKÅL, med figurin, 1900-tal, porslin, Rudolstadt Volkstedt, rik dekor av blommor och rankor, höjd 34 cm

Skador och nagg

Keramik/Porslin

Monter 28

Bordsuppsats i rokokostil

Budhistorik (12 bud)
838795
850
835703
838794
750
835703
700
838793
650

Slutpris SEK:
850
83 EUR, 97 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.