Oidentifierad konstnär

194574

LINDÉN, Y, 1900-tal, kopia efter Nils Forsberg, "En hjältes död", signerad och daterad 1936, olja på duk, 40x64 cm

Konst, Måleri

Fack 4

Oidentifierad konstnär

Budhistorik

2013-07-08 kl 14:00
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.