Carl Harry Sålhane skål

194573

SKÅL, Carl Harry Stålhane, Rörstrand, glaserat stengods, signerad CHS höjd ca 9,5, diameter 26 cm

Smärre slitage, andra sortering

Keramik/Porslin

Monter 28

Carl Harry Sålhane skål

Budhistorik (7 bud)
839160
839146
550
838935
500
838934
450
838933

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.