Oidentiferad konstnär

194572

LINDÈN, Y, 1900-tal, kopia efter Cederström, Inskrivning, signerad och daterad 1936, olja på duk, 54x80 cm

Konst, Måleri

Fack 6

Oidentiferad konstnär

Budhistorik (1 bud)

832563
2013-07-01 10:42:59

2013-07-08 kl 19:24
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.