Skålar

194571

SKÅLAR på fot, 2 st, 1960-tal, Indien, diameter 31 cm

Slitage

Diverse

Rum 14

Skålar

Budhistorik (9 bud)
839007
838855
839006
838855
850
839005

Slutpris SEK:
106 EUR, 121 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.