Kalle Andersson Xylografen oljemålning

194566

ANDERSSON, Kalle (Xylografen): Blomsterstilleben, signerad och daterad Kalle Andersson Grisslehamn 9 okt 1928, olja på duk, 60x44 cm

Konst, Måleri

Rum 13

Budhistorik (3 bud)

838261
600
837540
550
833472
500

Slutpris SEK:
600
60 EUR, 69 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.