Fat silver Ryssland

194562

FAT, silver, Ryssland, 1890-tal, genombruten dekor, vikt ca 380 g

Omfattande skador, tennlödningar

Silver

Monter 28

Fat silver Ryssland

Budhistorik (7 bud)
833551
1 400
838812
1 300
833551
833374
832612

Slutpris SEK:
1 400
137 EUR, 160 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.