Bordslampor 1900-talets första hälft

194561

BORDSLAMPOR, 2 st, 1900-talets första hälft, sk strindbergslampor, fot i mässing resp. smide, glaskupor i grönt och blått, höjd 37 och 43 cm

Bucklor

Belysning, Bordslampor

Rum 14

Budhistorik (20 bud)
837588
1 400
837587
1 300
837566
837480
837437

Slutpris SEK:
1 400
141 EUR, 160 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.