Einari Junttila akvarell

194560

JUNTTILA, Einari (1901-75): Höst på fjället, signerad och daterad E Junttila -40, akvarell på papper, 30x43 cm; oramad

Hål efter häftstift

Konst, Måleri

Rum 9

Einari Junttila akvarell

Budhistorik (1 bud)

839025
2013-07-08 20:08:31

2013-07-08 kl 21:06
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.