Hugo Matzenauer oljemålning

194559

MATZENAUER, Hugo (född 1947 USA): Nybyggare i amerikanska öknen, signerad, olja på pannå, 51x66 cm

Konst, Måleri

Rum 13

Hugo Matzenauer oljemålning

Budhistorik (5 bud)
838972
1 800
837946
1 300
837292
836011
833568

Slutpris SEK:
1 800
176 EUR, 206 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.