William Samuel Howitt jaktgravyrer

194554

HOWITT, William Samuel (c.1765-1822): Jaktmotiv, (4), 1800-talets första hälft, handkolorerade etsningar, motivmått 12x17 cm

Något gulnade blad, smärre ålderfläckar

Fack 17

Budhistorik (18 bud)
838234
3 200
838214
838005
2 800
838213
2 600
838005
2 400

Slutpris SEK:
3 200
322 EUR, 366 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.