Collier i silver

194552

COLLIER, silver, markasiter, 1900-talets första del, svenska importstämplar, längd 38 cm

Guld/Smycken

Kundcenter

Collier i silver

Budhistorik (31 bud)
839009
5 800
839018
5 600
839009
5 400
839016
5 200
839009
5 000

Slutpris SEK:
5 800
567 EUR, 663 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.