Soffbord Bruno Mathsson

194546

SOFFBORD, etikettmärkt Piet Hein Bruno Mathsson, "Superellips", kromade spännben, fanérat i masurbjörk, höjd 53, 150x150 cm

Fanérskador, färgrester, repor

Rum 4

Soffbord Bruno Mathsson

Budhistorik (2 bud)

835442
835437

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.