Bord på pelarfot

194542

BORD på pelarfot, 1800-tal, mahognyfanér, hjultrissor, lådor i sargen, höjd 75, 128x78 cm

Skador, slitage

Rum 15

Bord på pelarfot

Budhistorik (13 bud)
838653
900
838264
850
838652
850
838264
836717
750

Slutpris SEK:
900
88 EUR, 103 USD
Utropspris SEK:
1 800

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.