Jim Dine etsning

194541

DINE, Jim (USA född 1935): "A Sufi Baker" (1976)", signerad och numrerad 1/39, handkolorerad etsning, 60x50 cm, bladstorlek 106x78 cm

Rum 13

Jim Dine etsning
Budhistorik (27 bud)
838971
5 600
838293
5 400
838054
5 200
838192
5 200
838054
5 000

Slutpris SEK:
5 600
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 420 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer