Jim Dine etsning

194541

DINE, Jim (USA född 1935): "A Sufi Baker" (1976)", signerad och numrerad 1/39, handkolorerad etsning, 60x50 cm, bladstorlek 106x78 cm

Rum 13

Jim Dine etsning
Budhistorik (27 bud)
838971
5 600
838293
5 400
838054
5 200
838192
5 200
838054
5 000

Slutpris SEK:
5 600
565 EUR, 671 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.