Jacques Villon litografi

194532

VILLON Jacques, efter (1875-1963): Comme il vous plaira: Ascension,
signerad och numrerad Jacques Villon 47/50, färglitografi, 1957,
bildmått 41,5x32 cm
LITTERATUR: Ginestet/Pouillon, appendix 100

Gulnader

Ändringar/tillägg
Colour lithograph after oil painting, 1957, signed and numbered. Unexamined out of the frame.

Fack 13

Jacques Villon litografi

Budhistorik (8 bud)
839089
839073
836082
835015
600
833565
550

Slutpris SEK:
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer