Jacques Villon litografi

194532

VILLON Jacques, efter (1875-1963): Comme il vous plaira: Ascension,
signerad och numrerad Jacques Villon 47/50, färglitografi, 1957,
bildmått 41,5x32 cm
LITTERATUR: Ginestet/Pouillon, appendix 100

Gulnader

Ändringar/tillägg
Colour lithograph after oil painting, 1957, signed and numbered. Unexamined out of the frame.

Fack 13

Jacques Villon litografi

Budhistorik (8 bud)
839089
839073
836082
835015
600
833565
550

Slutpris SEK:
117 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.