Lourdes Castro serigrafi

194531

CASTRO, Lourdès (Portugal, född 1930): Flicka med druvklase, signerad och daterad Lourdes Castro 1966, 88/125, färgserigrafi, blidyta 38x43,5 cm, bladmått 50x65 cm; oramad

Hanteringsveck i marginalen

Rum 9

Lourdes Castro serigrafi

Budhistorik (21 bud)
838956
1 600
838739
838718
1 400
838704
1 300
838702

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 192 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.