Lourdes Castro serigrafi

194531

CASTRO, Lourdès (Portugal, född 1930): Flicka med druvklase, signerad och daterad Lourdes Castro 1966, 88/125, färgserigrafi, blidyta 38x43,5 cm, bladmått 50x65 cm; oramad

Hanteringsveck i marginalen

Rum 9

Lourdes Castro serigrafi

Budhistorik (21 bud)
838956
1 600
838739
838718
1 400
838704
1 300
838702

Slutpris SEK:
1 600
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer