Christian Berg blyerts

194530

BERG, Christian (1893-1976): Studie, signerad och daterad Chr. Berg 1925, blyerts, 37x21 cm; oramad

Hanteringsveck

Konst, Måleri

Rum 9

Christian Berg blyerts
Budhistorik (1 bud)

834535
2013-07-03 01:04:17

2013-07-08 kl 21:30
Slutpris SEK:
30 EUR, 36 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.