Christian Berg blyerts

194530

BERG, Christian (1893-1976): Studie, signerad och daterad Chr. Berg 1925, blyerts, 37x21 cm; oramad

Hanteringsveck

Konst, Måleri

Rum 9

Christian Berg blyerts
Budhistorik (1 bud)

834535
2013-07-03 01:04:17

2013-07-08 kl 21:30
Slutpris SEK:
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer