Takarmatur mässing

194525

TAKARMATUR, för 8 ljus,1800-talets andra hälft, delvis förgylld mässing, höjd ca 80 cm, diameter 70 cm

Delvis renoverad och kompletterad

Belysning, Ljuskronor

Rum 3

Takarmatur mässing
Budhistorik (3 bud)

833689
450
838857
833689

Slutpris SEK:
450
45 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.