Oidentifierad konstnär oljemålning

194521

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, efter Teniers, krogexteriör, olja på pannå, ca 50x62 cm

Skador, större färgbortfall, krackeleringar, retuscher

Konst, Måleri

Rum 2

Budhistorik (6 bud)
838490
838489
950
838488
900
837951
850
837950

Slutpris SEK:
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer