Oidentifierad konstnär oljemålning

194521

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, efter Teniers, krogexteriör, olja på pannå, ca 50x62 cm

Skador, större färgbortfall, krackeleringar, retuscher

Konst, Måleri

Rum 2

Budhistorik (6 bud)
838490
838489
950
838488
900
837951
850
837950

Slutpris SEK:
101 EUR, 120 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.