Oidentifierad konstnär oljemålning

194520

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1900-tal, marinmotiv, signerad William Nielsen, olja på duk, 44x64 cm

Konst, Måleri

Rum 2

Budhistorik (1 bud)

838752
2013-07-08 12:30:04

2013-07-08 kl 20:06
Slutpris SEK:
30 EUR, 36 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.