Sylvain Vigny olja på pannå

194516

VIGNY, Sylvain (1902-70): Komposition, signerad, olja på pannå, 48x63 cm

Konst, Måleri

Fack 6

Sylvain Vigny olja på pannå
Budhistorik

2013-07-08 kl 22:39
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.