Luktdosa dosa silver 1800-tal

194511

LUKTDOSA, silver, stämplad AB 1852, DOSA, silver, stämplad Stockholm 1866, längd 4 resp 4, 7 cm

Med inskription

Silver

Monter 30

Luktdosa dosa silver 1800-tal

Budhistorik (5 bud)
840182
500
840181
450
837499
835686
835685

Slutpris SEK:
500
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 420 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer