Dosor i silver Holland

194506

DOSOR, 4 st, silver, Holland, 1800-tal, dekor med heraldisk sköld, två med stjärnform

Spår av tejpmärken, smärre bucklor

Silver

Monter 30

Dosor i silver Holland

Budhistorik (3 bud)

840823
836572
835021
500

Slutpris SEK:
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 420 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer