Miniatyrporträtt filigranarbete

194483

MINIATYR, med damporträtt i akvarell signerad Huet, filigranarbete, total höjd 10x8, 5 cm

Diverse

Monter 30

Budhistorik (18 bud)
840545
1 400
840544
1 300
840543
840542
840532

Slutpris SEK:
1 400
141 EUR, 168 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.