John Arsenius olja

194465

ARSENIUS, John (1818-1903): Utfodring av hästar, signerad och daterad J. Arsenius 1898, olja på duk, 81,5x65,5 cm

Konst, Måleri

Rum 3

John Arsenius olja

Budhistorik (2 bud)

840191
837288

Slutpris SEK:
293 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.