Anton Genberg olja

194464

GENBERG, Anton (1862-1939): Kustlandskap med eka, signerad och daterad A. Genberg - 97, olja på duk, 55x80 cm

Konst, Måleri

Rum 9

Anton Genberg olja

Budhistorik (8 bud)
841881
6 000
840665
840661
1 900
839178
1 800
839177

Slutpris SEK:
6 000
605 EUR, 719 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.