Träsnitt Japan

194431

FÄRGTRÄSNITT, Japan, 1800-tal, meiji eller edoperioden, landskap, osignerat, ca 15x22 cm

Tvådelat, smärre skador

Orientaliskt, Konst, Konst, Grafik

Monter 30

Träsnitt Japan
Budhistorik

2013-07-10 kl 17:36
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.