Putti oljemålning

194395

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Putti, olja på duk, 52x40 cm

Krackeleringar, två dukhål

Konst, Måleri

Rum 4

Putti oljemålning

Budhistorik (4 bud)

838410
836876
600
834795
550
834578

Slutpris SEK:
98 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.