David Teniers hans efterföljare oljemålning

194394

TENIERS, David (flamländsk skola 1800-tal) hans efterföljare,
Festande sällskap, bär signatur Adrian van ?, olja på duk, 55x85 cm

Dubblerad, lagning

Konst, Måleri

Rum 9

Budhistorik (3 bud)

834820
3 600
834576
2 600
834527
2 400

Slutpris SEK:
3 600
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer