David Teniers hans efterföljare oljemålning

194394

TENIERS, David (flamländsk skola 1800-tal) hans efterföljare,
Festande sällskap, bär signatur Adrian van ?, olja på duk, 55x85 cm

Dubblerad, lagning

Konst, Måleri

Rum 9

Budhistorik (3 bud)

834820
3 600
834576
2 600
834527
2 400

Slutpris SEK:
3 600
363 EUR, 431 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.