Psalmböcker fodral portmonnäer delvis 1800-tal

194382

PSALMBÖCKER, 2 st, allmoge, med silverbeslag och olikfärgade glasstenar på sammet, PORTMONNÄ i pärlbroderi, FODRAL, vattrat siden med broderi 1800-tal, PORTMONNÄ, silver jugend

Smärre skador

Diverse, Böcker/Kartor, Silver

Monter 29

Budhistorik (22 bud)
839473
2 800
839246
2 600
839472
2 600
839246
838882

Slutpris SEK:
2 800
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 420 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer