Psalmböcker fodral portmonnäer delvis 1800-tal

194382

PSALMBÖCKER, 2 st, allmoge, med silverbeslag och olikfärgade glasstenar på sammet, PORTMONNÄ i pärlbroderi, FODRAL, vattrat siden med broderi 1800-tal, PORTMONNÄ, silver jugend

Smärre skador

Diverse, Böcker/Kartor, Silver

Monter 29

Budhistorik (22 bud)
839473
2 800
839246
2 600
839472
2 600
839246
838882

Slutpris SEK:
2 800
283 EUR, 335 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.