Porträtt Tyskland

194365

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (sannolikt 1800-tal Tyskland): Mansporträtt med brev: "Herren Herren Gebräder Stevert a Hamburg", olja på duk, 79x62 cm

Duklagningar, retuscher, krackelyr, uppfodrad på duk

Konst, Måleri

Rum 15

Porträtt Tyskland

Budhistorik (10 bud)
840481
1 800
840480
840478
1 400
840475
840472

Slutpris SEK:
1 800
182 EUR, 216 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.