Fällbord Mälardalen

194360

FÄLLBORD, Mälardalen omkring 1800, skiva av alrot, höjd 72, 89x89 cm

Smärre skador och slitage

Rum 12

Fällbord Mälardalen

Budhistorik (9 bud)
840391
840385
840384
1 600
840383
840370
1 300

Slutpris SEK:
222 EUR, 264 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.