Salongsbord empirstil

194308

SALONGSBORD, empirstil, 1800-tal, björkfanér, låda i sarg, peltaformad benställning, fällbara klaffar, höjd 75, 110-156x70 cm

Fanérskador/bortfall, nyckel saknas, nyckelskylt saknas

Rum 15

Salongsbord empirstil

Budhistorik (9 bud)
837498
839665
950
837498
850
837536
837498
750

Slutpris SEK:
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 710 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer