Salongsbord empirstil

194308

SALONGSBORD, empirstil, 1800-tal, björkfanér, låda i sarg, peltaformad benställning, fällbara klaffar, höjd 75, 110-156x70 cm

Fanérskador/bortfall, nyckel saknas, nyckelskylt saknas

Rum 15

Salongsbord empirstil

Budhistorik (9 bud)
837498
839665
950
837498
850
837536
837498
750

Slutpris SEK:
97 EUR, 110 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.