Agnes Clevé pastell

194284

CLEVE, Agnes (1876-1951):"Assisi, Italien, I", pastell, signerad och daterad A Clevé, Assisi 2 mars-22,29x34 cm

Konst, Måleri

Kundcenter

Agnes Clevé pastell

Budhistorik (21 bud)
844719
844718
1 900
844715
1 800
844717
1 800
844715
1 700

Slutpris SEK:
193 EUR, 219 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.