Agnes Clevé akvarell

194283

CLEVE, Agnes (1876-1951):"Rom 1921", akvarell, signerad och daterad A Clevé Roma 29 dec-21, 27x35 cm

Konst, Måleri

Kundcenter

Agnes Clevé akvarell

Budhistorik (36 bud)
844786
4 400
844814
4 200
844786
844800
844786
3 800

Slutpris SEK:
4 400
443 EUR, 503 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.