Agnes Clevé akvarell

194282

CLEVE, Agnes (1876-1951):"Frukter och statyetter", akvarell, signerad A Clevé, 37x29 cm

Konst, Måleri

Kundcenter

Agnes Clevé akvarell

Budhistorik (21 bud)
844647
3 400
844643
3 200
844645
3 200
844643
2 400
844626

Slutpris SEK:
3 400
342 EUR, 389 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.