Agnes Clevé akvarell

194281

CLEVE, Agnes (1876-1951):"Blommor på bordet", akvarell, signerad och daterad A Clevé-29, 37x32 cm

Konst, Måleri

Kundcenter

Agnes Clevé akvarell

Budhistorik (16 bud)
844739
2 800
844736
2 600
844733
2 400
844729
843557

Slutpris SEK:
2 800
270 EUR, 307 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.