Agnes Clevé akvarell

194280

CLEVE, Agnes (1876-1951):"Vid Medelhavet I", akvarell, signerad A Clevé, 32x24 cm

Konst, Måleri

Kundcenter

Agnes Clevé akvarell

Budhistorik (22 bud)
844543
1 600
844542
844538
1 400
844536
1 300
844533

Slutpris SEK:
1 600
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 420 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer