Agnes Clevé akvarell

194280

CLEVE, Agnes (1876-1951):"Vid Medelhavet I", akvarell, signerad A Clevé, 32x24 cm

Konst, Måleri

Kundcenter

Agnes Clevé akvarell

Budhistorik (22 bud)
844543
1 600
844542
844538
1 400
844536
1 300
844533

Slutpris SEK:
1 600
154 EUR, 175 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.