AGNES CLEVE, AKVARELL, TRÄDET, 1928

194276

CLEVE, Agnes (1876-1951):"Trädet 1928", akvarell, signerad och daterad A Clevé-28, 39x26 cm

Konst, Måleri

Kundcenter

Budhistorik (28 bud)
844839
7 600
844838
7 400
844826
7 200
844837
7 000
844826
6 800

Slutpris SEK:
7 600
765 EUR, 869 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.