Agnes Clevé akvarell

194275

CLEVE, Agnes (1876-1951):"Istanbul 1931", akvarell, signerad och daterad A Clevé Istanbul okt 1931, 33x25 cm

Konst, Måleri

Kundcenter

Agnes Clevé akvarell

Budhistorik (30 bud)
844637
844632
2 800
844636
2 600
844632
2 400
844629

Slutpris SEK:
293 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.