Agnes Clevé akvarell

194275

CLEVE, Agnes (1876-1951):"Istanbul 1931", akvarell, signerad och daterad A Clevé Istanbul okt 1931, 33x25 cm

Konst, Måleri

Kundcenter

Agnes Clevé akvarell

Budhistorik (30 bud)
844637
844632
2 800
844636
2 600
844632
2 400
844629

Slutpris SEK:
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 420 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer