Agnes Clevé akvarell

194274

CLEVE, Agnes (1876-1951):"Vid Medelhavet Sidi-Bon-Said", akvarell, signerad och daterad Agnes Clevé Sidi-Bon-Said 23 jan-22, 30x40 cm

Konst, Måleri

Kundcenter

Agnes Clevé akvarell

Budhistorik (16 bud)
844891
4 400
844413
4 200
844888
4 200
844413
844832
2 800

Slutpris SEK:
4 400
425 EUR, 482 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.