Agnes Clevé akvarell

194273

CLEVE, Agnes (1876-1951):"Blåsjön", akvarell, signerad och daterad A Clevé 29/5-45, 30x38 cm

Konst, Måleri

Kundcenter

Agnes Clevé akvarell

Budhistorik (28 bud)
844881
3 200
844877
844873
2 800
844871
2 600
844869
2 400

Slutpris SEK:
3 200
309 EUR, 351 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.