Agnes Clevé pastell

194271

CLEVE, Agnes (1876-1951):"Palermo 1922", pastell, signerad och daterad A Clevé Palermo 15 jan-22, 38x30 cm

Konst, Måleri

Fack 5

Agnes Clevé pastell

Budhistorik (17 bud)
844409
2 800
844518
2 600
844409
2 400
844218
844218
1 600

Slutpris SEK:
2 800
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 420 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer